Life's Passions

Ești dornic să discuți despre muzică, filme, seriale, cărți? Aici e locul potrivit! Share-uiește pasiunile tale și discută-le cu alți pasionați în domeniu.

AcasaFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

One-Punch Man

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dan Macsim
Scutier
Scutier

MesajSubiect: One-Punch Man   Mar Dec 15, 2015 2:47 pm

Dragii mosului, navingand eu ca un marinar/pirat al internetului pe valurile retelei web, tot vedeam postari cu noul anime care a aparut. Vestitul One-Punch Man a.k.a. baiatu cu capu de ou, parea la fiecare postare overrated. Eu nu am prea urmarit anime-uri inafara de YuYu Hakusho si mi se parea ceva care era prea mainstream de vizionat. Aseara un prieten mi-a trimis un link unde erau toate episoadele aparute pana acum. Tanarul Sandor (prietenul acela) m-a implorat sa fac cumva, dar sa ma holb la un singur episod. Plictiseala era mare, frigu nu mai vrobim, pc-u gemea dupa un click pe butonu de play de la episodul cu tare. Intr-un final am dat play si acum realizez ca daca se termina acest serial, eu o sa dau in depresie. Pana acum am vazut 4 episoade si acum astept parerile si spoilerele voastre de lorzi ai judecatii.

„Fiţi pe pace, aveţi-vă bine, nu vă sfădiţi”

Very Happy Very Happy
Sus In jos
http://versurimacsim.blogspot.ro/
Konhan
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: One-Punch Man   Mar Dec 15, 2015 2:58 pm

Nu am văzut animeul dar mi se pare ovrerated, însă nebunia asta cu el are mare legătură și cu Dragon Ball, toată lumea începe să-l compare pe chelios cu Goku și din cauza asta s-a extins așa de repede animeul. Nu zic că este un anime rău dar sunt multe animeuri bune care merită o mediatizare mai bună în rândul necunoscătorilor pentru că în ziua de azi lumea uită de Dragon Ball, YuYu Hakusho, Inuyasha, HunterXHunter și multe alte clasice de legendă. La astea mai putem adăuga animeuri precum Tokyo Ghoul, Attack on Titan, Ao No Exorcist...
Sus In jos

One-Punch Man
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life's Passions :: Passions :: Anime-
Mergi direct la: